پنجره – ویترین نمودار دانلود برنامه

پنجره – ویترین: نمودار دانلود برنامه آموزشی طراحی آموزش learning lynda

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می‌کند / ساندی تلگراف

نشریه ساندی تلگراف انگلیس در مطلبی نوشت: دیپلمات‌ها و مقامات نظامی اروپا از بابت این احتمال که دونالد ترامپ قصد دارد در صورت عدم پایبندی کشورهای اروپایی به زیاد

ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می‌کند / ساندی تلگراف

ساندی تلگراف: ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می کند

عبارات مهم : اروپا

نشریه ساندی تلگراف انگلیس در مطلبی نوشت: دیپلمات ها و مقامات نظامی اروپا از بابت این احتمال که دونالد ترامپ قصد دارد در صورت عدم پایبندی کشورهای اروپایی به زیاد کردن بودجه دفاعی خود نظامیان آمریکایی را از اوکراین و به طور کلی از اروپا خارج کرده و جلوی شرکت آمریکا در رزمایش های یکسان ناتو را بگیرد، دلواپس هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از نشریه ساندی تلگراف، منابع بلندپایه دست اندرکار در تدارک جهت نشست چند روز بعد ائتلاف ناتو در بروکسل ابراز نگرانی کرده اند که دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا احتمالا با ولادیمیر پوتین، همتای روسیه ای خود راجع به “باز ترسیم دور نمای امنیتی” در اروپا در صورت خودداری رهبری این قاره از عمل به درخواست ترامپ در مورد پذیرش مسؤولیت های زیاد امنیتی و نظامی مذاکره کنند.

مقامات نظامی و دیپلماتیک به نشریه تلگراف گفتند که احتمال دارد که ترامپ در نشستی که با پوتین بعد از نشست ائتلاف ناتو در شهر هلسینکی خواهد داشت، پیشنهاداتی را بدهد که باعث نگرانی هر چه زیاد اروپا شود.

ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می‌کند / ساندی تلگراف

آمریکا در تعدادی از مکان های مهم مشمول بر اوکراین، لهستان، آلمان، لیتوانی، لتونی و استونی نظامیان خود را به همراه ادوات نظیر هواپیماها مستقر کرده هست. یک منبع دیپلماتیک گفت که ترامپ احتمالا در نشست ناتو ترساندن به خارج کردن نظامیان آمریکایی به بهانه بودجه دفاعی خواهد کرد و در این میان اوکراین حقیقتا در معرض خطر قرار دارد.

یک منبع آگاه دیگر نیز گفت : ما ممکن است ما در وضعیتی قرار بگیریم که ترامپ و پوتین نوعی توافق فریبکارانه را بین خود اعلام کنند و آن را به عنوان یک پیروزی سیاسی جهت هر دو کشور قلمداد کنند، ولی نتیجه این توافق نهایتا باعث آسیب پذیری اروپا در زمانی مهم در تاریخ ما که بی ثباتی فراوان در این قاره به راه افتاده، شود. در حال حاضر بریتانیا یکی از پنج کشوری است که توانسته نشانه تعیین شده است در ائتلاف ناتو جهت تخصیص داده شده است دو درصد بودجه ناخالص داخلی جهت بودجه نظامی را عملی کند.

نشریه ساندی تلگراف انگلیس در مطلبی نوشت: دیپلمات‌ها و مقامات نظامی اروپا از بابت این احتمال که دونالد ترامپ قصد دارد در صورت عدم پایبندی کشورهای اروپایی به زیاد

یک منبع دیپلماتیک اعلام کرد: ترامپ ممکن است از پیشنهاد کم کردن حضور نظامی آمریکا در اروپا استفاده کرده تا پوتین را در هلسینکی ترغیب کند جهت اینکه از نفوذش در پایتخت کشور عزیزمان ایران به منظور وادار کردن کشور عزیزمان ایران به خارج کردن نظامیانش از سوریه استفاده کند.

در همین گزارش یک منبع مدعی شده است است که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل تلاش کرده که ترزا می، نخست وزیر انگلیس و ترامپ را در مورد لزوم جلب کمک های پوتین در جهت تحقق امنیت اسرائیل متقاعد کند. با این حال این منبع هشدار داد، توانایی پوتین نسبت به دستیابی به خروج کشور عزیزمان ایران از سوریه قابل تردید بوده و نسبت به هرگونه پیشنهاد ترامپ به پوتین در ازای وعده ای غلط باید هوشیار بود.

ترامپ احتمالا نیروهای آمریکایی را از اروپا خارج می‌کند / ساندی تلگراف

واژه های کلیدی: اروپا | پوتین | تلگراف | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz