پنجره – ویترین نمودار دانلود برنامه

پنجره – ویترین: نمودار دانلود برنامه آموزشی طراحی آموزش learning lynda

شانس آرژانتین جهت قهرمانی در روسیه زیاد شد!

آسیب دیدگی سرخیو رومرو ممکن است به نفع تیم ملی آرژانتین تمام شود و آلبی سلسته جهت سومین بار به عنوان قهرمانی در جام جهانی دست یابد.  شانس آرژ..

ادامه مطلب

کریمی از حمایت مطلق من برخوردار است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زیباترین خاطراتم را از علی کریمی و نسل طلایی فوتبال کشور عزیزمان ایران دارم و به داشتن شاگردی چون او افتخار می‌کنم.&nbs..

ادامه مطلب

پرسپولیس ۶۰ میلیون از پدیده می‌گیرد، ۲۲۷ میلیون به حاتمی می‌دهد

کمیته تعیین اوضاع فدراسیون فوتبال آرای تازه خود را راجع به بعضی پرونده‌ها اعلام کرد. پرسپولیس ۶۰ میلیون از پدیده می گیرد، ۲۲۷ میلیون به حاتمی می ..

ادامه مطلب

تساوی منچستر سیتی برابر کریستال پالاس, تیم پپ از شکست فرار کرد ، هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس

تیم فوتبال منچستر سیتی در آخرین بازی خود در سال ۲۰۱۷ برابر کریستال پالاس متوقف شد. هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس؛ تساوی منچستر سیتی برابر..

ادامه مطلب

ترکیب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر پارس جنوبی جم اعلام شد

بازیکنان استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از پیروزی برابر گل گهر سیرجان حال پارس جنوبی جم را به عنوان دومین اولتیماتوم سرمربی‌شان پیش رو دارند. ..

ادامه مطلب

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ۷ مهر به مصاف توگو می‌رود

به گزارش ایسنا، بعد از جلسه مهدی تاج و کارلوس کی روش مشخص شد که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران قبل از برگزاری دیدار دوستانه برابر میزبان جام جهان..

ادامه مطلب

زوج مورد علاقه برانکو! , شجاع‌- انصاری

به گزارش روزنامه خبرورزشی ؛ این حرف بدهید معناست که جایگاه محمد انصاری چپ پا در ترکیب مهم پرسپولیس تثبیت شده است و باید سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده جه..

ادامه مطلب